Każda z nas jest piękna

3 Sty

Karina Smyrek - mistrzyni w w przedłużaniu i zagęszczaniu włosówJako stylistka wiem doskonale, że piękno zewnętrzne to nie wszystko. Ważne jest również to „coś” co powoduje, że człowiek promienieje, i mimo że go nie znamy to w jakiś sposób wydaje nam się miły i interesujący. Zastanawialiście się dlaczego?

Bądź prawdziwie kobietą

Nie jest łatwo być bohaterką piosenki Alicji Majewskiej. Trzeba być piękną, miłą i dobrą. Jednak oprócz wyglądu zewnętrznego bardzo ważne jest wewnętrzne piękno. Gdy kobieta akceptuje siebie to emanuje z pięknem, siłą i blaskiem. Taka kobieta zwykle bardzo dobrze radzi sobie w życiu.

Myśl o sobie dobrze

Na pewno zauważyłyście, że gdy jesteście pewne siebie – inni to wyczuwają i czują do was szacunek. Człowiek, który myśli o sobie dobrze jest zadowolony. Dlatego trzeba pracować nad swoim charakterem. Inwestuj w swój rozwój, bo wtedy wiesz więcej i stajesz się dla innych ciekawym człowiekiem. Trzeba polubić siebie a nie koncentrować się na niedoskonałościach. Ma je przecież każdy z nas.

Pomagaj innym

Dzięki temu stajemy się nie tylko lepszymi ludźmi ale nie koncentrujemy się wyłącznie na sobie. Czujemy się wtedy członkami wspólnoty – potrzebni, a to poprawia naszą samoocenę co widzą również inni. Spróbuj, to naprawdę wspaniała sprawa pomóc komuś. Nie musi to być nikt z rodziny. Nie musisz tej osoby nawet znać. Dzięki temu poczujesz się lekko na duchu.

Dieta i sprawdzone suplementy

Duży wpływ na nasze samopoczucie ma również dieta. Musimy zapewnić naszemu organizmowi odpowiednią liczbę witamin, minerałów i mikroelementów. Jednak nie każdy ma czas, by po pracy jeszcze dobierać odpowiednio składniki posiłków.

Zażywaj tylko naturalne suplementyDlatego stosuję suplementy. Jednak długo szukałam tych właściwych. Do tych, które używam teraz – Starlife – zachęcił mnie optymizm i dobre samopoczucie mojej klientki, które zarażało jak grypa! 😉

Na początku byłam bardzo sceptyczna. Po pewnym czasie stosowania poczułam różnicę. Porawiają odporność, dodają energii na co dzień i działają ogólnie prozdrowotnie. Dzięki temu pęd życia oraz stres nie wpływają na mnie tak negatywnie jak wcześniej.

Uwierz w swoje piękno

Podsumowując pamiętajmy, że aby być piękną musimy pamiętać o naszym wnętrzu. Spróbuj dobrze o sobie myśleć, więcej się uśmiechać, pomagać innym i odpowiednio się odżywiać. Na pewno zauważysz różnicę. Będziesz czuła się sama ze sobą lepiej, a to będzie emanować na innych. W moim przypadku to działa, za każdym razem 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: