Pochwalę się – przyjęto mnie do elity fryzjerów

1 Czer

Intercoiffure Chwalę się, bo jestem bardzo dumna z bycia członkinią elitarnego klubu fryzjerskiego Intercoiffure Polska. To dla mnie dodatkowy dowód, że droga jaką obrałam, mój sposób pracy i podejścia do profesji, spełniają najwyższe standardy.

Rok 2012 jest wspaniały. Mam za sobą świetne sesje stylizacyjne, mnóstwo szkoleń, no i co najważniejsze, codziennie widzę zadowolone klientki. Dziękuję za okazane zaufanie! Ale co więcej – przyjęto mnie właśnie do elitarnego klubu fryzjerskiego Intercoiffure Polska. Cieszę się niezmiernie, ponieważ zostać członkiem Intercoiffure Polska nie jest łatwo i trzeba być cenionym w branży przez najlepszych polskich fryzjerów.

Klub Intercoiffure Polska umożliwia fryzjerom wejście do struktur międzynarodowych, a także wspólne kreowanie nowoczesnych trendów w modzie.

 W klubie

Po certyfikat potwierdzający członkostwo w klubie pojechałam do Warszawy. Bardzo się przy tym denerwowałam. Nie wiedziałam, jakie spotkam osoby, nie wiedziałam czy się polubimy. Na miejscu okazało się, że moje obawy były zupełnie niepotrzebne. Członkowie Intercoiffure Polska, najbardziej znani fryzjerzy w Polsce, są bardzo mili i sympatyczni (jak w sumie mogłam się obawiać, przecież dobry fryzjer nie może nie lubić innych ludzi). Wspólnie planowaliśmy, co zrobimy jako klub w przyszłości.

Naszymi celami są: organizowanie kongresów, pokazów, wykładów naukowych, promocje, publikacje, współpraca z producentami kosmetyków, wzajemna pomoc i prezentacja najnowszych trendów w stylistyce fryzjerskiej. Pomysłów, które zostały przedstawione, nie będę ujawniać teraz. Dowiecie się o nich, jak już będą realizowane. Będzie bardzo ciekawie – obiecuję!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: